Блаженніший Митрополит Володимир співчуває рімо-католикам у зв’язку з кончиною Папи Івана-Павла ІІ

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир виразив свої співчуття у зв’язку з кончиною Зверхника Римо-Католицької Церкви Папи Івана-Павла ІІ.

На ім’я Апостольського Нунція в Україні монсеньйора Івана Юрковича надійшла телеграма такого змісту: “Ваше Високопреосвященство! Від імені повноти Української Православної Церкви прийміть щирі вирази співчуття з приводу кончини Глави Римо-Католицької Церкви Його Святості Папи Івана Павла II. Милосердний Господь, Владика Неба і землі, нехай упокоїть його душу в Своїх Небесних оселях. Вічна пам’ять спочилому!”

Декану Священної Кардинальської колегії кардиналу Йозефу Ратцингеру від імені Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира було надіслане послання скорботи у зв’язку зі смертю Папи Римського Іоанна-Павла ІІ. У листі говориться: “Ваше Високопреосвященство! Від імені повноти Української Православної Церкви прийміть щирі вирази співчуття з приводу кончини Глави Римо-Католицької Церкви Його Святості Папи Івана Павла ІІ.

Понтифікат Його Святості Іоанна Павла ІІ став одним з важливіших етапів життя Римо-Католицької Церкви. Він був людиною не байдужою до проблем сучасного світу, щиро закликав до миру, братерства, взаємоповаги та любові.
Навіть у останні дні свого життя, перемагаючи тяжкі фізичні страждання, Його Святість був зі своїми вірними. Милосердний Господь, Владика Неба і землі, нехай упокоїть його душу в Своїх Небесних оселях.Вічна пам’ять спочилому!”

На ім’я Предстоятеля Української православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира надійшов офіційний лист Кардинала Едуардо Мартінес Сомало, Камерленго Римо-Католицької Церкви з інформацією про смерть Його Святості Папи Римського Іоанна Павла ІІ.

Від Української Православної Церкви з благословення Його Блаженства для участі у церемонії поховання направлений керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, вікарій Київської Митрополії. Поховання відбудеться у Ватикані 8 квітня.

Джерело: Прес-служба УПЦ

Залишити відповідь