Президент України планує ліквідувати Держкомрелігій

Про це Віктор Ющенко сказав у вівторок, 8 лютого, під час прес-конференції в Житомирі, де він представляв нового голову облдержадміністрації Павла Жебрівського, повідомляє прес-служба
Президента.

За словами Глави держави, структури Держкомрелігій будуть ліквідовані на місцях. “Влада буде працювати відкрито з кожною конфесією”, – підкреслив він. Також Президент зазначив, що обирати, яку релігію сповідувати, – “це справа людей”. “Влада вважає, що це дуже делікатне питання”, – сказав Ющенко, підкресливши, що до нього необхідно формувати “збалансований підхід”.

“Ми не ставимо за мету створювати спеціальні перешкоди для тієї або іншої віри або церкви”, – сказав він.

У рамках адміністративної реформи також буде скорочено 42 урядових комітети або структури, які мають статус комітетів. Зараз їх налічується 62. Деякі функції цих комітетів, наприклад, реєстраційні, за словами президента, будуть переведені на регіональні громади, місцеві органи влади або, в деяких випадках, у відповідні міністерства. Глава держави повідомив, що зараз триває вивчення всіх концепцій такої реформи і що пакет запропонованих змін буде представлено 1 квітня.

Джерело: офіційний сайт УПЦ / Українські новини

Залишити відповідь