Спеціальна молитва в дні напруженої обстановки в країні

Любі брати та сестри!

Спільна християнська молитва змінює перебіг історії. Саме молитва допомогла становленню миру в Австрії після Другої світової війни. Молитва християн до Бога об’єднала філіппінських громадян, і вони змогли захистити демократію та скинути диктатуру у 1986 році. Саме тоді солдати приєдналися до народу, спустилися з танків і самі почали молитися. Сьогодні і ми з молитвою до Бога зможемо захистити нашу свободу.

Спеціальна молитва в дні напруженої обстановки в країні

Любий наш Боже, Найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, котрі нас так мучать, опанувати нашою країною. Благаємо Тебе: не допусти, щоб розпалилася громадянська війна, щоб убивали брат брата, батько сина. Не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм та жорстокість. Господи наш Любий, не допускай вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благаємо Тебе, Наймиліший Боже, віджени злі сили та зніми напруження у громадян нашої країни, щоб вони керувалися розумом, а не емоціями, щоб ми змогли захистити наш вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та відношення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість та побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш та лицемірство. У всьому хай виконується Твоя Свята воля, а не наша, бо Ти єдиний Благий Господь, і Твоє є Царство, сила та слава завжди: нині і повсякчас і на віки вічні. Амінь.

Пресвята Богородице Маріє, спаси нас та захисти нас від усякого лиха Твоїм святим Покровом!

Брати та сестри, пам’ятаймо:

Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, котрий неустанно молиться.

Бог є Любов. І любов переможе!

Просимо вашого сприяння у розповсюдженні цього послання всіма можливими засобами зв’язку (ксерокс, факс, Інтернет, електронні розсилки, радіо, телебачення, пошта, телефон, SMS, усний переказ і т. п.).

Залишити відповідь